Dzień dobry, jestem Paweł.

Fotografią zajmuję się od kilku lat.
 Koncentruje się na uchwyceniu autentycznych emocji, charakteru i detali, które budują zarówno wizerunek jak i fotoreportaż.

Dbam o światło i kompozycje. Przykładam wiele uwagi zarówno do klimatu w kadrze, jak i tym między mną a osobą, z którą współpracuję.
To w końcu my razem tworzymy finalną całość.
Każda fotografia powinna być spójna z marką, historią czy też indywidualnym przekazem osoby lub projektu.

Jestem otwartą osobą pełną energii i pasji do fotografii.
Sprawdź moje portfolio i daj znać, kiedy umawiamy się na zdjęcia!